NACIONALINIS FOTOPROJEKTAS „LIETUVA IR MES“ – UNIKALI IŠLIEKAMOJI VERTYBĖ ATEITIES KARTOMS IR KIEKVIENAM IŠ MŪSŲ

      

Nacionalinis fotoprojektas „Lietuva ir mes“ - tai Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui skirtas projektas, įamžinantis veikliausius, kūrybingiausius ir iškiliausius šiandienos Lietuvos žmones.
Šis fotoprojektas - tai nedviprasmiškas ir akivaizdus įrodymas, kad kiekvienas iš mūsų, turintis aiškų norą bei sveiką užsispyrimą, gali bei siekia savo gyvenimo tikslų bei svajonių ČIA ir DABAR, LIETUVOJE.

 

Nuotraukose, kurių herojai -  iškiliausi valstybės ir visuomenės veikėjai, žymiausi mokslo, kultūros, meno ir sporto pasaulio atstovai, įtakingiausi ir  charizmatiškiausi verslininkai,
stipriausių ir inovatyviausių privačių bei valstybinių įmonių vadovai - kuriamas gyvas, betarpiškas ir neoficialus mūsų kasdienio gyvenimo ir VISOS LIETUVOS atspindys. 

 

Reprezentacinis, monumentalus ir unikalus, iš daugiau nei 500 fotosesijų specialiai šiam fotoprojektui kuriamų, niekur anksčiau nepublikuotų bei konceptualiai įvairiausių fotografijų sudarytas albumas leis mūsų šalies partneriams, draugams ir svečiams iš arti pažinti ŠIANDIENOS LIETUVĄ, o mūsų vaikams, anūkams ir ateities kartoms - prisiliesti prie šimtmečio Lietuvos nuotaikos, emocijų bei kasdienio gyvenimo akimirkų.

 

Pats fotoalbumas "LIETUVA ir mes" plačiajai visuomenei bus pristatytas 2020 metų kovo mėnesio 11 dieną, minint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-ąsias metines.
Šis albumas - tai palikimas ateities kartoms, turėsiantis neabejotiną istorinę, dokumentinę, meninę ir kultūrinę išliekamąją vertę bei reprezentuosiantis mūsų šalį visame pasaulyje.